W czerwcu …

1 czerwca obchodziliśmy jedno z najweselszych świąt – Dzień Dziecka, w Żłobku JEDYNECZKA od samego rana był to dzień pełen zabaw, szczególnie zabaw na świeżym powietrzu, na naszym placu zabaw. W Przedszkolu JEDYNECZKA był to też wyjątkowy dzień, nasze przedszkolaki odwiedziły lokalną „Pizzerię Fantazja”, było smacznie i wesoło.

7 czerwca dzieci ze Żłobka i Przedszkola JEDYNECZKA brały udział w Miedzypokoleniowym Pikniku Integracyjnym. Organizatorzy Spółdzielnia Socjalna JEDYNECZKA, Wolontariusze i Klub Seniora przygotowali dla dzieci poczęstunek i atrakcje na świeżym powietrzu. Był basen z piłeczkami , trampolina, smaczne ciasteczka i lody.

Kolejne święto, które obchodziliśmy 23 czerwca to Dzień Ojca. Z tej okazji wszystkim Tatusiom dzieci przesłały życzenia, śpiewały piosenki i wręczyły drobne upominki.

Miesiąc czerwiec zakończył się PIKNIKIEM RODZINYM. W piątkowe popołudnie, dnia 30 czerwca na placu zabaw przy Żłobku JEDYNECZKA przy ul. Zastawie 38 odbyła się rodzinna impreza, w której brali udział podopieczni Przedszkola i Żłobka JEDYNECZKA wraz z rodzicami oraz rodzeństwem. Piknik był okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu, wspólnej zabawy ze swoimi dziećmi, integracji. Było gwarnie i wesoło, zabawę miały maluchy, jak i ich rodzice, były dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, basen z piłeczkami oraz poczęstunek: ciepłe kiełbaski, karkówki, szaszłyczki, napoje, wata cukrowa, popcorn. Śmiało możemy powiedzieć, że tegoroczny piknik rodzinny na długo zostanie w pamięci naszych najmłodszych pociech i ich najbliższych. Zamieszczamy poniżej filmik i kilka zdjęć.

Podobne wpisy