Wakacje

Wakacje w Przedszkolu i Żłobku JEDYNECZKA

Za nami pierwszy miesiąc wakacji. Korzystając z pięknej lipcowej pogody dzieci ze Żłobka i Przedszkola JEDYNECZKA chodziły prawie codziennie na spacery, bawiły się na placach zabaw, urządzały sobie piknik z tradycyjnym kocem i smakołykami. Miesiąc lipiec dzieci z Przedszkola Jedyneczka zakończyły wyjściem do kina na bajkę „Między nami żywiołami”. Kino spodobało się naszym przedszkolakom, dlatego na pewno odwiedzimy je wkrótce.

Oprócz organizowanych aktywności na świeżym powietrzu w Przedszkolu Jedyneczka po raz pierwszy odbyły się zajęcia taneczno-rozwojowe Roar Dance – obudź w sobie Lwa! Zajęcia bardzo zainteresowały naszych przedszkolaków, więc od września wpiszą się w naszą ofertę zajęć dodatkowych. Dzieci zdążyły też wykonać w lipcu piękne prace plastyczne: latające balony, kolorowe motyle, dojrzałe arbuzy, pływające żaglówki, mini akwaria i inne. Nie zwalniamy tempa, a wręcz przeciwnie nadal korzystamy z wakacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.