Grudzień w naszym przedszkolu…

Jak to w grudniu bywa często myśleliśmy o Mikołaju i czy znajdzie czas, żeby nas odwiedzić. Mikołaj o nas pamiętał, a było to tak:
Grudzień rozpoczął się od mikołajkowych prac plastycznych oraz kalendarza adwentowego. Z okazji zbliżających się Mikołajek dzieci wraz z paniami ciągnęły losy. Dzień 6 grudnia w przedszkolu upłynął pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, czyli każdy został obdarowany przez kolegę/koleżankę prezentem niespodzianką.
Dnia 11 grudnia odwiedził nas teatr MAGIK z Białegostoku tym razem z przedstawieniem pt. „Święty Mikołaj i księga mądrości”.
Potem przyszedł czas na wykonanie zimowych czapeczek, ubieranie choinek (każda grupa miała swoją choinkę) i kolejne okienka z kalendarza adwentowego.
Dnia 19 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka oraz odwiedził nas wyjątkowy gość – Święty Mikołaj, na którego wszystkie przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Każde dziecko dostało prezent i mogło zrobić zdjęcie pamiątkowe z Mikołajem.
Jeszcze przed świętami dnia 22 grudnia odwiedziła nas Pani Paulina z zajęciami tanecznymi Roar Dance – obudź w sobie Lwa!
Wspaniale minął nam grudzień. Jak zawsze u nas było wesoło, pracowicie i miło, sami zobaczcie: