Żłobek

Żłobek Niepubliczny „Jedyneczka” w Suwałkach przy ul. Zastawie 38 zaprasza dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Zapisy do Żłobka prowadzone są przez cały rok, a przyjęcia dzieci odbywają się w miarę posiadania wolnych miejsc. Zgłoszenie dziecka można przesłać przez naszą stronę internetową przez formularz zgłoszeniowy.

Placówka otwartajest w godzinach 6:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku. Opłata stała miesięczna za pobyt dziecka w placówce to 850zł. Zapewniamy profesjonalną, doświadczoną kadrę. W żłobku realizujemy liczne programy, m.in. program BAWIMY SIĘ KOLORAMI, który ma na celu nie tylko poznawanie i utrwalanie kolorów przez dzieci, ale też zdobywanie wiedzy o świecie w sposób bardzo ciekawy i zabawny. Kolejny realizowany program to ŚWIAT BAJEK – głównym celem jest tu promowanie wśród dzieci czytania bajek jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego, wrażliwego człowieka. W Żłobku pracujemy też metodą Glenna Domana, zwaną czytaniem globalnym lub „zabawą w czytanie”. Metoda ta nie zawęża się jedynie do nauki czytania, realizujemy również tu naukę matematyki i języka angielskiego. Pragniemy zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze warunki do dorastania i zabawy, miłą, domową atmosferę, bezpieczeństwo i radość.

Drodzy Rodzice! Pamiętajmy, iż pierwsze lata rozwoju dziecka odgrywają bardzo ważną rolę w jego dalszych osiągnięciach, postępach, zachowaniu i sukcesach w przyszłości.

Wyprawka

Pościel przedszkolna z workiem – podpisana
Kapcie na zmianę
Ubranka na zmianę

Arytkuły higieniczne:

  • pieluszki jednorazowe
  • chusteczki nawilżane
  • chusteczki do nosa
  • mydło w płynie z dozownikiem
  • ręcznik papierowy
  • krem pielęgnacyjny